Premierte Royaluras-hunder

//Premierte Royaluras-hunder
Premierte Royaluras-hunder 2017-08-27T18:56:33+00:00

(237 premieringer på 44 forskjellige hunder pr 27/8-2017. En Norgesmester høyfjell vinter, To NJCH og to NUCH)

De premieringene seg slik:
UK Høyfjell:
29×1.UK, 45×2.UK, 9×3.UK
UK Lavland:
2×1 UK, 3×3.UK
AK Høyfjell:
17×1.AK, 33×2.AK, 10×3.AK
AK Skog:
18×1.AK, 8×2.AK, 1×3.AK
AK Lavland:
3×1.AK, 2×2.AK, 1×3.AK
VK Høyfjell:
17×1.VK, 12×2.VK, 9×3.VK, 8×4.VK, 2×5.VK, 1×6.VK
(av 1.vk-ene er to med Cacit og åtte med CK og av 2.VK-ene er en med res Cacit og en med CK)
VK Lavland:
2×1.VK, 1×2.VK, 2×3.VK, 2×6.VK
(av 1.vk-ene er en m/CK)

Royaluras O-Helios NO40888/15 (Nyheimgutens Spot – Royaluras F-Racing)
9/4-16            Våvatn                                 1.UK
25/3-17           Røros                                  2.UK
2/4-17             Våvatn                                2.UK

Royaluras O-Pippa NO40892/15 (Nyheimgutens Spot – Royaluras F-Racing)
3/4-16            Storlidalen                          2.UK
10/4-16          Våvatn                                  1.UK
17/4-16           Storlidalen                          2.UK
28/8-16          Hjerkinn                              2.UK
11/3-17            Smøla                                2.UK
2/4-17             Våvatn                                 1.UK
22/8-17           Namdalseid                        1.AK skog
23/8-17           Namdalseid                        2.AK skog

Royaluras O-Miss Piggy NO40891/15 (Nyheimgutens Spot – Royaluras F-Racing)
19/3-16            Sjodalen                              2.UK
7/10-16            Hamar                                 1.UK
9/10-16            Hamar                                 1.UK
16/10-16          Hamar                                 3.UK
25/3-17            Espedalen                           1.UK
1/4-17               Geilo                                    2.UK

Royaluras O-Theo NO40890/15 (Nyheimgutens Spot – Royaluras F-Racing)
6/3-16            Tromsø                              3.UK
11/3-17           Arnøya                               2.UK
12/3-17          Arnøya                               1.UK

Royaluras N-Nick NO46821/14 (Nyheimgutens Tuff – Royaluras F-Racing)
5/3-16            Holtålen                              1.UK
1/4-16            Ålen                                      2.UK
3/4-16           Storlidalen                           2.UK
10/4-16         Våvatn                                   2.UK
17/4-16          Storlidalen                           2.UK
23/4-16         Storlidalen                            1.UK
24/4-16         Storlidalen                            1.UK
4/9-16            Hjerkinn                              1.AK
1/4-17             Meråker                               2.VK kval

Royaluras M-Safe NO41645/13 (Trønderviddas Giro – Royaluras I-Izzi)
28/3-15            Sverige                             2.UK

Royaluras M-Ecco NO41646/13 (Trønderviddas Giro – Royaluras I-Izzi)
22/3-15              Storlidalen                             1.UK             

Royaluras M-Milla Mirakel NO41650/13 (Trønderviddas Giro – Royaluras I-Izzi)
21/3-15            Espedalen                         2.UK
17/4-16            Dovre                                 2.AK

Royaluras M-Ræser NO41648/13 (Trønderviddas Giro – Royaluras I-Izzi)
27/9-14            Hjerkinn                         2.UK
28/3-15            Sverige                             3.UK

Royaluras L-Ricky NO40950/12 (Io – Royaluras F-Racing)

21/9-13            Hjerkinn                         1.UK
23/2-14            Fosen                            1.UK
20/8-14            Fosterlågen                    1.AK Skog
11/4-15             Lierne                             3.VK Kval
29/8-15            Kongsvold                      2.AK

Royaluras L-Raya NO40951/12 (Io – Royaluras F-Racing)

1/9-13              Hjerkinn                        2.UK
12/10-13          Smøla                           1.UK
13/10-13          Smøla                           3.UK

Royaluras L-Wilma NO40952/12 (Io – Royaluras F-Racing)

31/8-13            Dalsbygda                      2.UK
21/9-13            Hjerkinn                         1.UK
22/3-14           Sjodalen                           3.UK
12/4-14           Alta                                  1.pr. Arctic cup kval
23/8-14          Ljørdalen                          2.AK
24/8-14         Ljørdalen                          3.AK
12/4-15          Storlidalen                       2.AK
28/8-15         Hallingdal                         2.AK
20/3/16        Sjodalen                            3.AK

Royaluras L-Save NO40953/12 (Io – Royaluras F-Racing)

27/4-13            Saltfjellet                        1.UK
20/10-13          Saltfjellet                       1.UK
5/10-14            Saltfjellet                       1.AK
29/8-15            Saltfjellet                       3.VK finale

Royaluras K-Shila NO47837/11 (Berkjestølens Frost – Royaluras Tuva)

27/8-15             Hjerkinn                      2.AK
18/10-15            Hamar                         2.AK Lavland
8/4-16               Grotli                            2.AK
8/4-17               Tolga                             2.AK

Royaluras K-Shiraz NO47830/11 (Berkjestølens Frost – Royaluras Tuva)

1/3-13            Lierne                        1.UK
22/3-14         Verdal                        1.AK
10/10-15        Tunnsjøen                2.VK
5/3-16             Lierne                       4.VK kval
27/8-17           Snåsa                       4.VK finale

Royalura`s J-Bowie  NO39978/11 (Limingruets Hi-Troll – Royaluras D-Bjørøya)

21/4-12          Lofsdalen                   2.UKL

Royalura`s I-Troya NO35352/10 (Storbakkens Gottlob – Royaluras F-Racing)

1/3-13            Lierne                         1.AK

Royalura`s I-Izzi NO35353/10 (Storbakkens Gottlob – Royaluras F-Racing)

22/8-12           Molde                       1.AK SKOG
14/10-12         Smøla                       2.AK

Royalura`s I-Tundra NO35350/10 (Storbakkens Gottlob – Royaluras F-Racing)

6/3-11           Lierne                           1.UK
20/3-11        Lierne                            2.UK
4/9-12          Namdalseid                    1.AK SKOG
9/3-13          Verdal                            2.VK kval
10/3-13        Verdal                            3.VK finale
6/4-13          Hattfjelldal                      1.VK m/CK kval
1/9-15            Namdalseid                    2.AK Skog
26/9-15         Hjerkinn                         1.VK m/CK semi
9/4-16           Lierne                             3.VK
3/9-16           Hjerkinn                        3.VK NM semi
7/9-16           Namdalseid                   2.AK Skog
5/3-17           Lierne                             4.VK finale
25/3-17         Lierne                             3.VK kval
28/4-17        Saltfjellet                        5.VK kval
22/8-17        Namdalseid                    1.AK skog
23/8-17        Namdalseid                    1.AK skog

Royalura`s I-Turbo  NO35349/10 (Storbakkens Gottlob – Royaluras F-Racing)

20/8-11          Snåsa                         2.UK

Royalura`s I-Thunder  NO35348/10 (Storbakkens Gottlob – Royaluras F-Racing)

21/8-11          Snåsa                         2.UK

Royalura`s H-Lord NO46442/09 (Royaluras D-Levis – Royaluras J A Riise)
3/4-11           Hemne                           1.UK
14/4-12         Storlidalen                     2.AK
8/3-14           Smøla                            2.AK
23/8-14         Snåsa                             1.AK

Royalura`s H-Tara NO46444/09 (Royaluras D-Levis – Royaluras J A Riise)

17/4-10          Hattfjelldal                    2.UK
5/3-11           Lierne                           2.UK
18/3-12         Lierne                           2.AK
17/8-12        Snåsa                             1.AK

NUCH Royaluras G-Chott 11683/08 (Ronja – Bjørklunds P. Chott

17/4-09           Dovre                          1.UK
18/4-09           Dovre                          2.UK
5/9-09            Hjerkinn                          1.UK
21/8-10         Holtålen                          2.AK
22/8-10         Holtålen                          1.AK

Royaluras G-Ludvig 11684/08 (Ronja – Bjørklunds P. Chott)

22/8-09          Bittermarka                   2.UK
11/4-10          Dovre                            1.UK
29/8-10          Hjerkinn                        3.AK
3/9-11           Hjerkinn                        2.AK

Royaluras G-Helmax 11685/08 (Ronja – Bjørklunds P. Chott)

27/3-09           Folldal                         3.UK
18/4-09           Grotli                           2.UK
11/4-10           Dovre                          2.UK
10/4-11           Dovre                          2.AK
1/10-11           Hjerkinn                      2.AK
18/3-12           Femund                      2.AK
13/4-12           Geilo                          2.AK
15/4-12           Geilo                          2.AK
22/4-12          Femund                      1.AK

Royalura`s G-Grievous Angel 11688/08 (Ronja – Bjørklunds P. Chott)

29/8-09           Kongsvold                    3.UK
17/10-09         Trøgstad                      3.UK Lavland
18/10-09         Trøgstad                      3.UK Lavland
24/4-10           Femund                       2.UK
7/11-10          Trøgstad                      2.AK Lavland
10/4-11          Dovre                          3.AK
26/4-14          Dovre                         1.AK

Royalura`s G-String 11686/08 (Ronja – Bjørklunds P. Chott)
4/9-2010       Kongsvold                     3.AK
24/9-2011     Tjølling                          1.AK Lavland
29/10-2011   Trøgstad                       3.VK kval Lavland

NUCH  F-Jara 18601/07 (Royaluras J A Riise – NJCH Slottviddas I M Figo)
21/3-09           Saltfjellet                      2.UK
26/4-09           Hattfjelldal                   1.UK
28/8-11           Kongsvold                   3.AK
23/10-11         Hamar                         1.AK Lavland

Royaluras F-Peik 18600/07 (Royaluras J A Riise – NJCH Slottviddas I M Figo)
22/8-08           Snåsa                          2.UK
14/3-09           Lierne                          2.UK
22/8-09          Snåsa                           2.AK
4/10-09         Steinfjellet                     2.AK
5/3-11          Lifjellet                          2.AK
20/3-11       Lifjellet                           1.AK
21/8-11       Snåsa                             2.VK kval
4/3-12         Lifjellet                          2.VK finale
31/8-13       Namdalseid                   1.AK skog
3/9-14        Namdalseid                    3AK skog

NJCH Royaluras F-Racing 18602/07 (Royaluras J A Riise – NJCH Slottviddas I M Figo)
14/3-09           Smøla                          2.UK
15/3-09           Smøla                          1.UK
18/4-09           Storlidalen                   2.UK
10/10-09        Aunegrenda                 1.AK
31/10-09        Hemne                        1.AK Skog
22/8-10          Snåsa                           2.VK finale m/res Cacit
9/10-10         Hamar                           2.VK lavland
19/3-11         Ørskog                         3.VK kval
2/4-11          Folldal/Hjerkinn             2.VK
21/8-11       Snåsa                             1.VK kval
24/8-11       Molde                            1.AK Skog
2/9-11        Kongsvold                      1.VK NM-Kval
25/9-11     Aunegrenda                     3.VK
21/8-12     Molde                             2.AK skog
22/8-12     Molde                             1.AK skog
29/9-12     Haltdalen                         1.VK m/CK
7/10-12     Hamar                             6.VK finale Lavland
16/3-13     Ørskog                            1.VK m/CK kval
6/9-13       Hjerkinn                           1.VK NM Kval
9/3-14       Smøla                              1.VK m/CK Finale
25/10-14   Hamar                              1.VK m/CK kval Lavland
2/11-14      Hemne                             1.AK Skog
1/9-15        Molde                               1.AK Skog
8/11-15       Hemne                            2.AK Skog

Royaluras F-Sisu 18604/07 (Royaluras J A Riise – NJCH Slottviddas I M Figo)
22/8-10           Snåsa                         2.AK

Royaluras F-Tutta 18603/07 (Royaluras J A Riise – NJCH Slottviddas I M Figo)
25/9-11           Tjølling                       3.AK Lavland
28/9-13           Hjerkinn                     2.AK
26/10-13        Østfold                       1.AK Lavland

Royaluras E-Rhina 21175/06 (Ronja – Vømmølfjellets Falk)

5/9-08             Verdal                         3.UK
5/9-09            Tydal                            2.AK
20/3-10          Lierne                           3.AK
21/8-10          Snåsa                           2.AK
20/8-10         Snåsa                            2.AK
21/8-13          Verdal                          2.AK Skog
31/8-13          Verdal                         3.AK

Royaluras D-Levis 07106/05 (Ronja – NJCH Pussjo`s A-Pascal)

22/9-06           Kiær                            1.UK
13/4-07           Femund                       1.AK
4/10-08           Kongsvold                   2.VK
24/9-10          Hjerkinn                       1.VK kval
25/9-10          Hjerkinn                       4.VK semi

NJCH NMV2010 Royaluras D-Roya 07107/05 (Ronja – NJCH Pussjo`s A-Pascal)

3/3-07             Tromsø                        2.UK
25/8-07           Saltfjellet                      1.AK
1/3-08             Saltfjellet                      3.VK
14/3-08           Andøya                       4.VK NM kval
22/8-09          Snåsa                           2.VK kval
29/8-09          Verdal                          1.VK kval
4/9-09           Kongsvold                    2.VK NM kval
21/3-10          Femunden                    1.VK M/Cacit finale
26/3-10         Andøya                        1.VK M/CK NM Kval
27/3-10         Andøya                        6.VK NM Semifinale
28/3-10         Andøya                        1.VK m/Cacit NM Finale
2/9-2011      Kongsvold                    4.VK NM Kval
7/10-2011    Vestfold                       6.VK NM Kval Lavland
17/3-2012    Lierne                           1.VK m/CK kval

Royaluras Bella 15775/03 (Ronja – Mokleivas Pioter)

1/04-05           Femund                       2.UK
2/4-05             Femund                       2.UK
31/3-06           Femund                       1.AK
13/4-07           Femund                       4.VK
28/3-08           Folldal                         4.VK

Royaluras Tuva 15776/03 (Ronja – Mokleivas Pioter)

20/3-10            Lierne                       2.AK
17/4-10            Hattfjelldal                2.AK

Royaluras Skaiti 15773/03 (Ronja – Mokleivas Pioter)
3/3-05             Lierne                          2.UK
4/3-05             Lierne                          2.UK

Royaluras J A Riise 18874/02 (Ronja – NJCH NUCH Vårhaugens Hi-Tech)
6/3-04             Lierne                          1.UK
13/3-04           Verdal                         1.UK
17/4-04           Hattfjelldal                   2.UK
28/8-04           Hattfjelldal                   3.UK
26/2-05           Åfjord                         1.AK
18/3-05           Andøya                       2.VK NM-kval
24/8-05           Meråker                      1.AK skog
14/4-07           Hattfjelldal                   1.AK
3/11-07           Hemne                         2.AK skog
15/3-08           Hemne                         1.VK
5/4-08             Ørskog                        1.VK
22/8-08           Snåsa                          5.VK
24/10-09         Hamar                         3.VK lavland
31/10-09         Hemne                         1.AK Skog
25/8-10          Namdalseid                 1.AK Skog
23/10-10       Hamar                          1.VK lavland
7/11-10         Hemne                          1.AK skog

Royaluras Oscar 18870/02 (Ronja – NJCH NUCH Vårhaugens Hi-Tech)

28/8-04           Øystre Slidre               2.UK

Royaluras Raider 18869/02 (Ronja – NJCH NUCH Vårhaugens Hi-Tech)

17/4-04           Hattfjelldal                   2.UK
28/8-04           Hattfjelldal                   2.UK
29/8-04           Hattfjelldal                   3.UK
2/4-05             Lierne                          2.AK
2/9-05             Kongsvold                   2.AK
4/3-06             Lierne                          1.AK
24/8-07           Snåsa                          1.VK

Ronja 13758/00 (Storøyas Tina og NSUCH Høgkollens Iq)

24/3-01           Lierne                         1.UK
20/4-01           Alta                             2.premie i Arctic cup
8/9-01             Saltfjellet                      2.UK
2/3-02             Lierne                          1.UK
6/4-02             Hattfjelldal                   3.AK
1/3-03             Åfjord                         3.AK
26/2-05           Åfjord                         2.AK
23/8-05           Namdalseid                 1.AK skog
26/8-05           Snåsa                          2.VK m/CK
5/11-05           Hemne                         2.AK skog
31/3-07           Hemne                         2.AK

Royaluras Monty 15616/98 (Lissi – Pan)

21/8-99        Saltfjellet                     2.UK

Pr 12/1-2017:
Vi har til nå totalt hatt 15 kull med totalt 107 valper. 64 av disse valpene er stilt på prøve og 43 av dem er premiert.
Lissi – Pan (9 valper, tre stilt en premiert)
Ronja-Hi-Tech (7 valper, fire stilt, tre premiert)
Ronja – Pioter (10 valper, fem stilt, tre premiert)
Ronja – Pascal (10 valper, fem stilt, to premiert)
Ronja – Falk (7 valper, fire stilt, en premiert)
Ronja – P-Chott (7 valper, seks stilt, fem premiert)
Riise – Figo (8 valper, seks stilt, fem premiert)
Riise – D-Levis (8 valper, tre stilt, to premiert)
Tuva – Frost (8 valper, tre stilt, to premiert)
D-Bjørøya – Hi-Troll (5 valper, tre stilt, en premiert)
Racing – Gottlob (6 valper, seks stilt, fem premiert)
Racing – Io (6 valper, fem stilt, fire premiert)
I-Izzi – Giro (6 valper, fire stilt, fire premiert)
Racing – Tuff (4 valper, to stilt, en premiert)
Racing – Spot (6 valper, fem stilt, fire premiert)